MÍSTO KONÁNÍ

Festival Šternberský Žleb se odehraje v osadě Dolní Žleb nacházející se severně od města Šternberka směrem na Dálov. Přilehlé vodní nádrže jsou běžně přístupné místním obyvatelům i turistům, a tak se staly vyhledávanou rekreační lokalitou. Lesnaté údolí řeky Sitky, ve kterém se vodní nádrže nachází, tak nabízí příjemné a ideální místo k odpočinku v přírodě, ale také kulturnímu využití.

Festival doslova obklopí rybník Dolního Žlebu, kdy na břehu budou postaveny dvě velké stage pro hlavní hudební program. Současně v areálu najdete třetí stage (C), na které bude od 15h probíhat program pro děti, vernisáže a další doprovodný program.

UBYTOVÁNÍ

Po dobu konání festivalu máte možnost ubytování v přilehlém Autokempu HSTS ZO Šternberk, který je situován v údolí řeky Sitky v rekreační chatové části města Šternberka. Autokemp nabízí ubytování v chatkách nebo volné plochy pro stany a karavany. Ubytování je nutné si předem rezervovat.

Více informací o kempu a možnosti rezervace naleznete na www.campsternberk.cz

DOPRAVA a PARKOVÁNÍ

Vzhledem k omezeným parkovacím kapacitám v blízkosti areálu festivalu vás prosíme o zaparkování u sportovní haly ve Šternberku. Pohodlně se pak do areálu můžete dostat pěšky procházkou nebo hromadnou dopravou od sportovní haly ze zastávky Dvorská (nástupiště 2) do zastávky Šternberk, Dolní Žleb, rybník.